Русский

O firmie

Firma została założona w 1999 roku i specjalizuje się w tworzeniu, wydawaniu i dystrybucji gier rekreacyjnych (casual games). Na chwilę obecną w katalogu posiadamy ponad 250 popularnych na całym świecie gier, co stawia nas w ścisłej czołówce wydawców.

Gry tworzone są w czterech wewnętrznych studiach: Alawar DreamDale, Alawar Five-BN, Alawar Firday's Games oraz Alawar Stargaze. Współpracujemy także z ponad 30 developerami. Dzięki temu możemy świadczyć szeroki wachlarz usług od produkcji gier, przez dystrybucję, po działania marketingowe. Długoterminowa współpraca z zewnętrznymi partnerami umożliwia nam wydawanie dużej liczby wysokiej jakości gier na wschodnie i zachodnie rynki.

W naszym katalogu każdy znajdzie coś dla siebie, od arkanoidów (Magiczna Kula, Hyperballoid), humorystycznych zręcznościówek (Odlotowa Farma), przygodówek (Natalia Łącka: Sekrety Domu Skarbów) gier na czas (Salon Twój Pupilek, Szalony Świat Mody, Plażowe Szaleństwo), po logiczne dopasuj trzy (Skarby Montezumy) oraz ukryte obiekty (Skarb na Tajemniczej Wyspie, Magiczna Encyklopedia).

Posiadamy bogate doświadczenie w dystrybucji na rynkach wschodnich i zachodnich. Popularność zawdzięczamy programowi partnerskiemu, który z łatwością umożliwia właścicielom stron internetowych stworzyć dział z naszymi grami. Sprzedaż gier w Polsce rozpoczęliśmy w 4 maja 2009. W swojej ofercie posiadamy ponad 100 produkcji i każdego tygodnia dodajemy jedną.

Na dzień dzisiejszy współpracują z nami witryny internetowe takie jak: Gadu-Gadu, Softkey, Spilgames, Interia i wiele innych. Nasz program partnerski gwarantuje nieustanny napływ nowych wysokiej jakości tytułów, co przekłada się na zwiększenie dochodu, ruchu na stronach i większą lojalność użytkowników.


 
Alawar Entertainment
© Alawar Entertainment, Inc., 2006—2023
O firmie — company.alawar.com, Umowa o ofercie
Skontaktuj się z nami