Русский

Dla partnerów

Prosto
Prosto
Alawar Games Showroom Network to dział gier Alawar (lub wybrana jego część), który można umieścić na dowolnej stronie internetowej: zarówno na portalach o dużym ruchu, jak i mniejszych. Niezależnie od stopnia skomplikowania witryny, proces ten jest bardzo prosty, a kiedy katalog stanie się już częścią strony, jego treść jest aktualizowana i dostosowywana automatycznie, zależnie od zainteresowań odwiedzających.
Za darmo
Za darmo
Dystrybucja i optymalizacja zawartości katalogu nie pociąga za sobą żadnych opłat. Wystarczy podpisać umowę i można rozpocząć sprzedaż ponad 200 gier rekreacyjnych. Ich główne zalety to proste sterowanie, barwna grafika i wciągająca rozgrywka. Dzięki tym cechom cieszą się one zainteresowaniem szerokiej gamy odbiorców w każdej kategorii wiekowej. Katalog aktualizowany jest regularnie, co sprawia, że odwiedzający wracają na stronę ponownie ciekawi nowości.
Korzystnie
Korzystnie
Gry rekreacyjne to skuteczny sposób na uzyskanie dodatkowego dochodu z witryny internetowej. Za każdą sprzedaną grę dzielimy się zyskiem z partnerem. Co więcej zyski partnera nie kończą się na pierwszym zakupie. Kolejne gry ściągnięte przez specjalny program uruchamiający się przed załączeniem gry – Alawar Wrapper, również generują zysk dla partnera.

 
Alawar Entertainment
© Alawar Entertainment, Inc., 2006—2021
O firmie — company.alawar.com, Umowa o ofercie
Skontaktuj się z nami